Плівковий МДФ

      
    Якщо Ви бажаете зручну і довговічну кухню за доступною ціною, то кухні МДФ з плівкою ПВХ, це саме те, що Вам треба. МДФ фасад, це заготовка з МДФ матеріалу, яка покрита захисною плівкою ПВХ. Такі фасади зараз дуже популярні, дякуючи різновиду їх фактур, малюнків кольорів і широким можливостям обробки. Крім того, ціна таких фасадів дуже приваблива, від чого кухня МДФ у плівці ПВХ –відмінний варіант для ваших меблів.
     У нас, у компанії «МебДизайн», Ви можете придбати плівки ПВХ під дерево, кольорові плівки, однотонною, з патеною і з різними спец ефектами. Сучасні технології дозволяють створювати меблі з МДФ на любий смак-від модерну до класики.
     Плівкові фасади-це відмінний варіант бюджетної кухні і справжня знахідка длямалогабаритних квартир. В даний час фасади з плівкою МДФ займають на ринку меблів дуже серйозне місце. Якісно зроблені фасади МДФ- довговічні, практичні і не вимагають особливого догляду. Використання фасадів МДФ у кухонних наборах безпечне і надійне, вони захищені від впливів мікроорганізмів і грибків. Кухня з плівкового МДФ, візуально виглядає  як дорога,  покрита елітним фасадом з дерева, хоча коштує набагато менше.
     Що ж собою являє плівковий МДФ-фасад? В першу чергу, це основа самого фасаду-заготовка з плити МДФ (деревоволокниста плита сухого пресування). Виробляється вона на основі стружки з дерева, яку пресують під високою температурою і високим тиском. За своїми властивостями, МДФ не поступається натуральному дереву, а по деяких характеристиках, наприклад: вологостійкість, ударостійкість, простота обробки-перевершує дерево. МДФ дуже щільний і з однорідний за структурою. Він високо-міцний, стійкий до механічних пошкоджень і не токсичний.Плівки можуть мати різні відтінки, текстуру, бути матовими, глянцевими, мати спецефекти, структуру під дерево, мармур, шкіру і т.д. також фасади можуть бути патеновані.
    Патенування – це процес штучного старіння нової поверхні. По особливому красивовиглядають фасади з складним фрезеруванням і текстурою під дерево. Патена може мати більше 10-ти кольорів і теж абсолютно не шкідлива.
    При дотриманні основних правил з експлуатації і догляду за плівками, МДФ-фасад буде служити Вам довгі роки і не втрачати свого вигляду і якостей.

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Від  9000 гр/м.п

Графік роботи

09:00 AM – 18.00 PM
Понеділок – П’ятниця

Зв'яжіться з нами