Фасади з рамкового МДФ

        

      З усіх існуючих на меблевому ринку меблевих фасадів, на основі матеріалу МДФ, пропонуєм Вашій увазі, безумовно, самий популярний з них- рамковий МДФ. Рамковий МДФ це фасад у якому,  у якості рамки, використаний МДФ профіль, що обтягнутий плівкою ПВХ, а в середині рамки вставлена вставка(тафля) з тонкого ДСП, МДФ, фанери або іншого матеріалу.

   Головними факторами, які роблять кухні з рамочного МДФу таким популярним, є його дешева ціна і дуже короткий термін виробництва. Ці фактори напряму витікають з конструкції такого фасаду, бо МДФ профіль дається лише по контуру дверки, а всередину рамки- дешеве ДСП. Крім цього, для склейки деталей дверки, використовується не дорогий клей на основі ПВА. Ще  для склейки не потрібно якогось особливого інструменту. Деталі рамки можуть з*єднуватись між собою способом на вус(з*єднання під 45 градусів), або на шип-паз(пряпе з*днання). МДФ профіль  може бути покритий плівкою ПВХ, або натуральним шпоном покритим лаком. В другому випадку, фасад майже не відрізняється від фасаду з дерева(особливо, якщо тафля рель*єфна), а окремими характеристиками(термо-стійкість, волого-стійкість), він кращий за дерево. Крім цього, вставкою такої дверки може бути скло, або решітка.

      Основні переваги рамочного МДФ фасаду:                                                                                                                                           -Екологічна чистота і безпека рамкового МДФ у декілька разів вища ніж у плит ДСП;                      

– Степінь зносостійкості таких фасадів, стійкості до граничних температур, вологості, пару і процесу вицвітання- вищі ніж у будь-яких інших фасад ;                                                                                

– Профілі різного перетину і кольору дозволяють створювати фасади любого дизайну і кольорової гамми.

    Дякуючи широкому вибору палітри різних відтінків і різних дизайнерських рішень(часто колір рамки фасаду і колір вставки підбирають різних кольорів), вдається  задовільнити бажання любого клієнта.

   Рамковий МДФ є дуже придатним матеріалом для кухонних конструкцій любої складності. Він легко гнеться і не тріскає, має не велику масу, а ще стійку і міцну поверхню.

    До недоліків рамкового МДФ фасаду можна, хіба-що, віднести не можливість зробити дверку гнутої форми.

    Отже, замовляйте кухню з рамкового МДФ профілю в Івано-Франківську, у нас на фірмі «МебДизайн», і вона буде радувати Вас багато років.       

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Від  8000 гр/м.п

Графік роботи

09:00 AM – 18.00 PM
Понеділок – П’ятниця

Зв'яжіться з нами