Фасади з фарбованого МДФ

       Кухонні вироби з мальованими панелями з МДФ займають на ринку  виробництва меблів дуже значне місце. Сучасні, стильні, різноманітні за кольоровим рішенням, престижні, і головне за привабливою ціною меблі з МДФ, Ви можете замовити в нашій компанії.

       Кухні з фарбованими фасадами МДФ у нас в місті Івано-Франківську,  пропонуються в широкому асортименті. А вибір кольорів, які  у нас представлені у величезній кількості і налічують  не одну сотню різних відтінків (RAL і Wood Color – близько 200 квітів, каталог спецефектів – приблизно 300 кольорів), вразить вашу уяву. Крім того, Вам запропонуються різні покриття, яких у нас понад 7 видів. Ви цінуєте легкість і яскраві відтінки? Тоді такі кухні – це ваш виграшний варіант.
   Що ж  являє собою цей вид фасаду?
    В першу чергу це матеріал МДФ, який покривається фарбою. Технологічний процес фарбування досить трудомісткий і займає довгий час. Після того, як заготовці з  МДФ надали потрібного розміру і форми, за допомогою обробки на станку з ЧПУ – починається весь процес фарбування, який складається з різних етапів:                                    
    – Перший етап створення поверхні фасаду –це  його шліфування. На даному етапі всю площину шліфують, чим роблять її гладкою і рів.
    – Далі відбувається процес ґрунтовки деталі. Грунтовка накладається кілька разів, після чого- шліфується. Основне її завдання – проникнути в усі мікропори МДФ і створити міцну основу для нанесення фарби. 
    -Ну і нарешті – безпосереднє фарбування. Важливо, що б під час фарбування на поверхню не попадали сторонні предмети: пил, комахи, крихти,. Саме тому весь процес фарбування  фасадів відбувається в герметичній камері з «мокрими стінами», де пилюка і сміття осідає і залишається  на воді, а не на фасаді. Щоб пофарбовану поверхню зробити стійкою до механічних впливів, а фарбі зберегти свою глибину і свіжість, фасад треба покрити глянцевим лаком, заполірувати і готовий фасад відправити на сушку. Сушка хоч і кінцевий, але дуже відповідальний етап виробництва мальованого МДФ фасаду. Сушка має проходити в спеціальних умовах, при яких витримується необхідна вологість повітря – 40-70% і температура – + 25- + 50 ° С. Тільки при повному дотриманні всіх необхідних умов можна гарантувати високу якість фасаду  і довгий термін його служби.  
 

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

Від  8500 гр/м.п

 

Колір  фасаду можна вибрати в каталозі RAL

Графік роботи

09:00 AM – 18.00 PM
Понеділок – П’ятниця

Зв'яжіться з нами